חבילות נופש לרודוס, יוון

העובדה שרודוס היא במרחק טיסה של כשעה מישראל הופכת אותה ליעד מאוד אטרקטיבי לחבילות נופש – קל להציע חבילות נופש ברודוס שכוללות מלונות איכותיים, כל חשבון טיסה זולה יחסית. חבילות הנופש לרודוס מגוונות וכוללות מבחר של פעילויות, בתי מלון ושילובים עם אורכי חופשות שונים.

כמה כוכבים שאתם רוצים

היכולת להציע טיסות זולות לרודוס מאפשרת חבילות נופש עם מלונות יקרים ואתרי נופש יוקרתיים. זה השילוב האידאלי עבור החופשה האולטימטיבית – להוציא כמה שפחות על טיסה קצרה ולא יקרה וליהנות מאירוח מפנק ברמה של חמישה כוכבים. מלונות כמו ה-Grand Hotel, המרקיז, אתר הנופש האיכותי Mediterranean ועוד שורה של מלונות מצויינים שעשויים להיות מחוץ לטווח המחירים הסטנדרטי – נכללים בחבילות רבות.

חבילות לרודוס – לא רק ברודוס

היות רודוס קרובה למקומות כה רבים באירופה פותחת צוהר גם לאפשרות של טיול מאורגן ליוון בכלל ולרודוס בפרט עם פעילויות אחרות ביבשת. חבילות כדורגל וחבילות הופעות נותנות הזדמנות לטוס לרודוס, ליהנות מהים, הנופש והאטרקציות ברודוס – ולהגיח לברצלונה למשחק או למילאנו, להופעת רוק. היתרון של חבילות כאלה גם הוא במחיר: הטיסות לרודוס עדיין זולות יותר מאשר לרוב שאר האתרים באירופה, כך שגם בחבילות שכוללות פעילויות, החבילה לרודוס כנראה תעלה פחות.

מתי, כמה ואלו חבילות?

אמנם אין טיסות סדירות לרודוס מישראל, אבל טיסות שכר מאפשרות לקבוע חבילה בתאריכים גמישים, במשך כל עונות השנה. בין החבילות שאפשר להזמין: דילים לרודוס עם ילדים, דילים לרודוס לצעירים – שכוללים אתרי נופש לאורך חופי רחצה עם אפשרויות לספורט מים ומלונות קרובים לאתרי בילוי מרכזיים. טווח המחירים גמיש ורחב וניתן למצוא חבילות כבר בסביבות ה-380$.

חזרה לדף הבית

מבצעי חבילות נופש לרודוסטיולים מאורגנים Advertisement
👍 הרשמה למבצעים!

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו הצעות מובילות!