איך בוחרים מלון ברודוס?!

לא קשה לבחור מלון מבין קרוב ל-700 מלונות שמפוזרים ברחבי האי – יש היצע רחב של מלונות מכל הסוגים שיתאימו לכל תייר וטיול: אתרי נופש מפוארים, מלונות נוחים ומרכזיים, בתי הארחה ואכסניות במחירים נמוכים. רודוס עצמה אינה גדולה כך שפחות חשוב למצוא מלון במרכז, קרוב לאטרקציות. האי הוא מוקד תיירות מאוד פופולרי, כך שרוב המלונות משתדלים לספק חוויה כמה שיותר ייחודית ומרגיעה מבלי לוותר על האותנטיות והפשטות הים תיכונית.

שמש, ים ואתרי נופש

לאורך החוף המקיף את האי אפשר למצוא אתרי נופש רבים עם נוף מרהיב אל הים. האי נהנה מאקלים ים תיכוני, בדומה לישראל, כך שהרבה אתרי נופש ברודוס מציעים גם בריכה, אזור שיזוף ומרפסות מרווחות בחדרים. אתרים רבים מציעים גם מגוון שירותים נוספים: חדרי כושר, ספא, פעילויות לילדים, מרכזי עסקים לבאי כנסים ובארים מצויידים היטב שבהם אפשר להתרווח בערב מול השקיעה.

החוויה התקופתית

אם מתרחקים קצת מהחוף השמשי והרגוע, אפשר למצוא בלב העיר רודוס מלונות בוטיק מצויינים, מלונות יוקרה ואכסניות פשוטות. יש מלונות שבנויים בסגנון המסדר ההוספיטליירי ששלטו באי בימי הביניים, כך שאפשר להתהלך במסדרונות אבן אפלוליים ולהשקיף מחלונות מקושתים על גנים יפיפיים מבלי לוותר על גנים שנראה שהזמן עמד בהם מלכת – מבלי לוותר על הנוחות שבהתארחות.

בית קטן ברודוס

מי שמעדיף סגנון יותר מעודכן ימצא שפע של מלונות קטנים, מעוצבים באווירה ים תיכונית, חמה ומזמינה. רבים מהמלונות ובתי ההארחה ממוקמים בלב חצר נעימה, עתירת גפנים שם אפשר ליהנות מארוחת טובה של דגים טריים על הגריל או ציזיקי לקרר את ערבי הקיץ.

אם אתם יודעים איזה סגנון אירוח אתם מעדיפים ומה טווח המחירים שלכם, תוכלו לבחור בקלות מלון באחד מאתרי השוואת חוויות האירוח באינטרנט. המלונות מסודרים גם לפי מרחק מאתרים הסטוריים וארכיאולוגיים, כך שאפשר להרכיב נופש בדיוק כמו שאתם רוצים.

Advertisement
👍 הרשמה למבצעים!

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו הצעות מובילות!