טיפים לשדה תעופה ברודוס

נמל התעופה הוא החלק הקצר והזניח ביותר בטיול ועדיין חשוב – נחיתה לא מוצלחת יכולה להיות התחלה מעצבנת לטיול. ומאחר שחבל לבזבז כל זמן טיול שהוא על עצבים, מומלץ להצטייד בכמה טיפים לשדה התעופה ברודוס, על כל צרה שלא תבוא.

אפשר לשכור מכוניות מאחת הסוכנויות בשדה התעופה, אבל כדאי להשוות מחירים מבעוד מועד עם סוכנויות בעיר שאתם נוסעים אליה. הדרכים העיקריות להתנייד אל שדה התעופה וממנו הן באמצעות אוטובוסים ומוניות. האוטובוסים פועלים בין השעות 06:30-23:15 מהשדה אל העיר רודוס ובין 04:54-22:30 מהעיר אל השדה. בחגים ובימי ראשון, האוטובוסים לשני הכיוונים פועלים עד מאוחר יותר. המוניות יקרות יותר, נוחות יותר ונדירות יותר – מומלץ להזמין מונית מבעוד מועד כדי לוודא שאכן תחכה לכם אחת כשתנחתו.

שדה התעופה הבינלאומי ברודוס הוא הרביעי בגודלו ביוון – הוא מגיעות אליו וטסות ממנו הרבה טיסות ועל אף ההרחבה המאסיבית שעבר ב-2007, נראה שהוא עדיין לא ערוך להתמודד עם כמות הנוסעים שמגיעים אליו. התורים לבדיקת דרכונים ארוכים למדי וכך גם ההמתנה למזוודות. אם אתם בונים על הדיוטי-פרי בתור מקור תעסוקה לזמן ההמתנה לטיסה – חשבו שנית. הדיוטי פרי בשדה התעופה ברודוס קטן ואין בו היצע גדול מדי. ובכל זאת תמצאו כמה סוגי אוזו מוצלחים ששווה לנסות.

השדה מציע ויי-פיי חינם, אבל יש דיווחים רבים על כך שהחיבור האלחוטי לא תמיד עובד/מאוד איטי, אז מוטב להצטייד בספר במקום לסמוך על הסמארטפון בתור מקור תעסוקה עיקרי לזמן ההמתנה. אם חשקה נפשכם בכוס קפה בזמן ההמתנה הממושכת, כדאי לנסות את QuCafe – הקפה מצויין והויי-פיי מהיר יותר מאשר בשאר השדה.

חוויית שדה התעופה עשויה לא להיות הסיפתח המושלם לחופשת חלומית, אבל כשיודעים להתכונן לקראתה היטב, גם היא יכולה להיות פחות מתסכלת מהצפוי.טיולים מאורגנים Advertisement
👍 הרשמה למבצעים!

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו הצעות מובילות!