קליתיאה

אם נצטרך לבחור משהו שיוון מפורסמת בו יותר מכל – סביר שנבחר את חופי הרחצה שלה. יוון, מדינת איים בעלת טבע מדהים, תוחמת בתוכה חופי רחצה רבים. חלק מן החופים הם מודרניים, וחלקם עתיקים להפליא. קליתיאה, שבאי רודוס, הוא אחד חופים מומלצים ברודוס ביותר והיפים ביותר בכל יוון.

קליתאה רודוס
חוף קליתאה ברודוס

קליתיאה החוף של המקומיים

קליתיאה הוא חוף רחצה אליו מגיעים מקומיים רבים מידי יום. מקור המשיכה של קליתיאה טמון בהיותה קרובה יחסית לעיר רודוס, במרחצאות המהממים אשר נבנו על ידי האיטלקים (ואינם פעילים יותר למרבה הצער), כמו גם בשל החוף המקסים בעל המים הירוקים, הצוקים המיוחדים והחול הרך.

מקומיים רבים אשר נוהגים לשחות מידי יום, מגיעים לקליתיאה. יחד עם זאת, חשוב לא להתבלבל עם החוף הקטן שנמצא מתחת למרחצאות, אשר לרוב יהיה מלא במבקרים המגיעים לשם בסירות קטנות מהעיר רודוס. למעשה, ברגע שראיתם את המרחצאות, מומלץ כי תמשיכו לנהוג לכיוון Faliraki ותפנו בהזדמנות הראשונה שמאלה אל תוך מסלול עפר. לאחר מכן, המשיכו בעקבות השילוט אשר יכוון אתכם למספר מקומות הסעדה. לאחר שתעברו אותם, תגיעו לחוף יפהפה ומלא בסלעים מיוחדים. זהו חוף מצויין לצלילה, אם כי חשוב להבין כי המים כאן מגיעים לעומק מאוד מפתיע, ולכן חשוב שתדעו מה אתם עושים.

למעשה, זהו המקום אליו המקומיים מגיעים כאשר הם אומרים "היי, בואו ונקפוץ לשחייה בקליתיאה". כאשר תראו את המפרצים הרבים בחוף עליו אנחנו מדברים, מייד תבינו מדוע. בכל אחד מהמפרצים הקטנים האלה תוכלו להשכיר מיטות שיזוף, כיסאות, ולרוב תוכלו גם להנות מסעודה נהדרת במסעדה מקומית. לרוב, השם של המסעדה יהיה זהה לשם של אותו מפרץ קטן אליו הגעתם.

אל תפספסו את האטרקציה האמיתית

אנשים רבים מגיעים ליוון בשביל להתענג באחד מעשרות חופים ברודוס. האי ידוע בחופי הרחצה שלו, ואחד הבולטים שבהם הוא החוף של קליתיאה. יחד עם זאת, מדובר באטרקציה מעט מבלבלת. לעתים נראה כי תיירים רבים מגיעים רק לאיזור המכיל את המרחצאות האיטלקיים הישנים, וכי הם מפספסים את האטרקציה האמיתית – חופי רחצה מושלמים עם מים תכולים, שקט טבעי, מפרצים טבעיים, צוקים גבוהים, וכמובן, הרבה מאוד אוכל יווני טעים.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון. 

מלון לינדוס בלו ברודוס
לגולשי אתר רודוס

קופון הנחה

על חבילות נופש ליוון שכוללת מלון, טיסה והעברות עם החברה המובילה אופיר טורס.

מתכננים לטוס לחו"ל?

חבילות גלישה ושיחות עכשיו באתר 019 לגולשי אתר רודוס