מדריך מקומי ברודוס

רוצים לגלות את רודוס? מומלץ לקחת מדריך מקומי ברודוס או סיור מודרך ולחוות מקום נהדר לחופשה עם הילדים. עשרות אטרקציות ופעילויות ספורט וטבע שמיצרים חוויה שהילדים לא ישכחו. 

מדריך מקומי ברודוס
בתמונה: תצפית מרהיבה מארמון רודוס

לבחור מדריך מקומי ברודוס

רודוס יוצאת דופן כמוקד לתיירות נופש בכך שגם הטיילים חובבי ההיסטוריה, הידע והאתרים הארכיאולוגיים – יפיקו את מה שהם אוהבים מהחופשה. המדריכים המקומיים יודעים לשלב היטב בין חוויות נופש נעימות וקלילות וחוויות למידה והעשרה. פשוט צריך לדעת לבחור את המדריך הנכון.

חובבי ההיסטוריה והארכיאולוגיה ודאי ישמחו לדעת שממשלת יוון מאפשרת רק למדריכי טיולים מוסכמים, שמחזיקים ברישיון – להעביר הדרכות באתרים היסטוריים ומוזיאונים. כמו בישראל, מועמדים לרישיון צריכים לעבור מבחן בקיאות והסמכה. תו התקן הזה הוא דרישה של האיחוד האירופאי ומבטיח שהמדריך יספק הדרכה איכותית ברמה גבוהה. אז אם אתם מתכוונים לשכור את שירותיו של מדריך תיירים אשר אתם יכולים למצוא בהזמנת דילים לרודוס – כדאי לוודא מראש שהוא בעל רישיון.

סוכנויות נסיעות לרודוס

יש לא מעט סוכנויות מדריכים ברודוס, ודרך רובן אפשר לשכור את שירותיו של מדריך פרטי מבעוד מועד דרך האינטרנט. אם אתם מתכננים טיול עצמאי ולא נסיעה כחלק מטיול מאורגן, שווה לתכנן מראש איזה ימים תרצו להקצות לטיולים, אתרים ארכיאולוגיים ומוזיאונים ולהזמין מראש את שירותי המדריך ליום הזה. ברוב המקרים, רמת האתר ורמת האנגלית באתר היא אינדיקציה לרמת השירות וההדרכה. האם חשוב לסוכנות איך יראו פניה אונליין? האם השפה מוקפדת ועשירה בפרטים? הרושם הראשוני שנוצר דרך האינטרנט בדרך כלל מוצדק.

עוד אינדיקציה לרמת הדרכה יכולה להיות נוכחות הסוכנות ברשתות חברתיות. סוכנות או מדריך פרטי שחשוב להם למצוא לקוחות בינלאומיים, לשמור על קשרים ולהיות מעודכנים בטרנדים ובחדשות מהעולם – הם מדריכים שהלקוחות שלהם חשובים להם.

סיור ברודוס עם מדריך

הדרך הכי בטוחה לשכור מראש את שירותיו של מדריך מקומי טוב ברודוס היא כמובן המלצה ממישהו שנהנה ממדריך מוצלח. הרשת מלאה בהמלצות על מדריכים טובים יותר ופחות. מדריכים נבונים יודעים לבסס את עצמם באינטרנט ולדאוג שההמלצות הטובות יעברו דרך האתר/פייסבוק שלהם ולא רק של סוכנויות נסיעות במדינות אחרות.

אפשר כמובן לחפש מדריך כשנוחתים. יש בזה סיכון, כי אין דרך לדעת כמה איכותית תהיה ההדרכה, אבל לפעמים בחירות ספונטניות מפתיעות לטובה. ואל תשכחו כמובן להמליץ על מדריך טוב באתר הטיולים החביב עליכם – כדי שגם אחרים יהנו.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון. 

מלון לינדוס בלו ברודוס
לגולשי אתר רודוס

קופון הנחה

על חבילות נופש ליוון שכוללת מלון, טיסה והעברות עם החברה המובילה אופיר טורס.

מתכננים לטוס לחו"ל?

חבילות גלישה ושיחות עכשיו באתר 019 לגולשי אתר רודוס