מלון אמטוס ביי

מלון אמתוס פרוש על החוף היפה של Ixia, ומציע מקום מפלט שליו אך מלא אפשרויות לחוויות – מושלם לחופשה משפחתית מלאת רוגע ואטרקציות.
ילדי המשפחה מוזמנים לצלול אל תוך המים הצלולים של הבריכות, לשחק על החוף, לקחת חלק בהרפתקאות ספורט מים וליהנות מהבידור שמציע המלון במועדון הילדים ובמגרשי המשחקים, וכל זה בזמן שההורים נהנים בחיק מותרות.

משפחות יכולות לבלות מעט זמן איכות ביחד או בפרטיות, ליהנות מבחירה נהדרת של פעילויות פנאי ונופש ולהתענג מהמבחר הגדול של ארוחות גורמה מעוררת תיאבון, ומכילות תפריטי ילדים ייעודיים.
עם קשת כה רחבה של בידור לכל המשפחה, מלון אמטוס, מלון של 5 כוכבים, נחשב לאחד מהמלונות הראשונים במעלתם ובאיכותם באי רודוס.

שם המלון  באנגלית – Amathus Beach Hotel Rhodes 

Booking.com

מלון אמטוס ביי

מלון רומנטי לזוגות

המיקום המדהים – מעל מפרץ איקסיה והצמחייה העבותה שמקיפה את המלון יוצרים תפאורה מושלמת לירח דבש חלומי ולעריכת חתונות ברודוס. במלון מבטיחים שהצורה בה נבנה המלון מציעה פרטיות לכל החפצים בכך, ומפרידה בין החופשות הרומנטיות לחופשות המשפחתיות. צוות המלון יכול לסייע בארגון חתונות מהאגדות. במלון ארגנו כבר מספר רב של חתונות ברודוס, ואנשי המקצוע יודעים לספר על חתונות מהפנטות על החוף או בתוך גנים מטופחים להפליא.

זוגות רומנטיים מוזמנים להחליף נדרים על הרקע המדהים של הים האגאי ולשתף את היום הקסום ביותר בחייהם עם בני משפחה וחברים, ולהירגע עם שרות נעים ומפואר, טיפולים מפנקים ונוחות ברמה עולמית. במלון מתהדרים בספא – אחד הטובים באי רודוס(הם אף אומרים שהוא הטוב ביותר, אך ניסינו לשמור על צניעות).

כנסים באי רודוס במלון אמטוס

המלון מציע אולם כנסים מפואר ואירוח של 5 כוכבים. עם מערך מדהים של אירוח משובח ואפשרויות בילוי, פנאי ומתקני מרכז כנסים יוקרתיים, המלון היוקרתי אמטוס באיקסיה שברודוס הפך ליעד מוביל לאנשי עסקים ולנופשים. מבקרים עסקיים מוזמנים לשלב את חופשותיהם ביוון עם ביזנס ופלז'ר, חתימה על עסקאות ומנוחה ורוגע וביניהם – להתענג על אירוח 5 כוכבים, אוכל גורמה ספורט, שקיעות מרהיבות ומים צלולים.