פארק שבעת המעיינות

פארק שבעת המעיינות, Epta Piges, נחשב בקלות לאחר מהמקומות הרומנטיים ביותר על האי רודוס. הפארק ממוקם במיקום אידיאלי בין Colymbia ו-Archipolis. כל האזור של הפארק מפורסם מאוד בספרות היוונית בתור אזור פסטורלי, מושלם ויפהפה.

מה תגלו בפארק שבעת המעיינות

פארק שבעת המעיינות הוא פארק לאומי יפהפה, ירוק ופסטורלי. הפארק ממוקם במזרח האי רודוס, ויש בו שבעה מעיינות קטנים. כל המעיינות נקווים אל תוך אגם גדול ומקסים, אליו ניתן להגיע לאחר הליכה קצרה במנהרה מוצפת מים. זהו אתר נפלא אשר מתאים לכל חופשה עם הילדים והמשפחה, וניתן לפגוש בו מגוון גדול של בעלי חיים כגון ברבורים, טווסים וברווזים.

בפארק תוכלו למצוא שבעה מעיינות נובעים ומספר נהרות קטנים, כולם מלאי מים לכל אורך השנה, כולל בקיץ החם והיבש. כל המעיינות האלו נקווים אל תוך נהר אשר נבנה על ידי האיטלקים על מנת להעביר מים למישורים של Colymbia.

מלבד הסביבה הרומנטית והמדהימה, יש מבקרים רבים אשר אוהבים לשתות את המים המרעננים של המעיינות. כמו כן, יש הרבה מאוד מסלולי טיולי באזור, וניתן למשל ללכת לאורך שדרת העצים הגדולה ולהנות מהאוויר הצח ומהרוח הנעימה.

מנהרה חשוכה – אטרקציה קסומה

בנוסף לכך, יש במקום מנהרה חשוכה ומלאה מים, אשר רק מוסיפה לכל הכיף. ניתן לעבור את המנהרה ולהגיע לנהר תוך חמש דקות של הליכה רגילה וקלה. אם אתם מבקרים במקום בפעם הראשונה, מומלץ כי תכנסו אל תוך המנהרה הנחמדה אשר מובילה אל האגם המיוחד. עומדות בפניכם שתי אפשרויות. האפשרות האחת היא ללכת על הכביש מעל המנהרה, והאפשרות השניה היא להיכנס אל תוך המנהרה הנחמדה.

שבע המעיינות ברודוס
פארק שבע המעיינות ברודוס

לסיכום, פארק שבעת המעיינות הוא אטרקציה מרכזית ובולטת באי רודוס. ההגעה למקום קלה, וכל האזור טומן בחומו המון אוצרות טבע מגוונים ומרשימים. בין היתר, תמיד תוכלו לעצור בדרך באחת המסעדות או הטברנות המפורסמות, או לרכוש מוצרים בסופר מרקט ולעשות פיקניק באחת משכיות החמדה שהטבע המקסים של האי רודוס מציע לנו.
פארק שבעת המעיינות מתאים לכל המשפחה, והילדים ייהנו מהביקור במקום במיוחד. צפויה לכולם הרפתקה מיוחדת של טבע, נוף ומים.