טיסות לרודוס

לפניכם מנוע השוואת מחירים של טיסות לרודוס. ההשואה מתבצעת בזמן אמת ומבין עשרות חברות תעופה. מומלץ להזמין כרטיס טיסה באינטרנט וכך לחסוך עשרות שקלים של דמי טיפול לכל נוסע. ניתן להזמין אונליין בצורה בטוחה ומוצפנת. ראשית, בחרו את התאריך ולאחר מכם את כמות הנוסעים ולחצו חפש בחרו מבין התוצאות את הטיסה המתאימה לכם ביותר וקבלו אישור מיידי לדוא"ל.

איך תשיגו מחיר זול יותר לטיסה רודוס?

אכן, המחיר הוא הפקטור המשמעותי ביותר, ולכן אנחנו ממליצים לבצע סקר שוק מקיף – באתרי אינטרנט שמוכרים טיסות לרודוס, אולי אפילו ישירות באתרי חברות התעופה (אל-על למשל) ואפילו עם סוכני נסיעות בטלפון.

טיסות צ'ארטר לרודוס – זולות יותר

החלוקה הגסה של הטיסות בישראל היא לטיסות סדירות ולטיסות צ'ארטר (שכר). יש הבדלים רבים בין הטיסות, והמחיר הו אחד מהם (כמובן שטיסות השכר הן זולות יותר, אולם הן גם מועדות יותר לביטולים ולשינויים).

טיסות זולות לרודוס
שדה תעופה ולוח טיסות ליוון. באדיבות pixabay

חבילות נופש לרודוס מוזילות לכם מחיר הטיסות

חבילת נופש, הכוללת מלון ברודוס וטיסה, גם היא תוזיל את עלות הטיסה, לכל המשפחה (כן, החרוז בכוונה). סוכן נסיעות, או אתר נסיעות, המציע לכם חבילת נופש יכול להוזיל עלויות של השהיה במלון וגם של הטיסה, הרבה יותר מאשר אם הייתם רוכשים מלון וטיסה בנפרד.

אל תזמינו טיסות לרודוס בטלפון

ל הזמנה של כרטיסי טיסה מערבת גם דמי טיפול. זה הגיוני, ואם חושבים על זה – בסדר גמור. כולנו צריכים להתפרנס, והגיוני שמי שמוכר לכם טיסות לרודוס ירוויח גם כמה שקלים על הטיפול והתיווך.
אבל…כמה שקלים? ובכן, אם הזמנתם בטלפון סביר מאוד ששילמתם דמי טיפול גבוהים יותר. וכאן שוב, ההיגיון נכנס לפעולה – רכשתם כרטיסי טיסה באינטרנט? הכל עבד דרך מערכת ממוחשבת, שמלבד הקמתה (שככל הנראה עלתה הרבה כסף) ותפעול שוטף פשוט יחסית, אינה דורשת אדם שיעמוד מאחור, יקבל משכורת, יענה לכם לטלפון, ייצא להפסקת קפה, ייקח ימי חופשה ופעם בשנה יבקש העלאה במשכורת. באינטרנט – דמי הטיפול נמוכים יותר מאחר שהטיפול פחות ובעני.

ולכן – אם אתם נוסעים לאי רודוס ומחפשים טיסות זולות – כדאי מאוד שתזמינו באינטרנט. אתם יכולים אפילו לעשות את הבירור בטלפון, ולאחר מכן לגשת לאתר ולרכוש (טריק נחמד ואפקטיבי). כמובן שכדאי לזכור שמענה אנושי יוכל לסייע גם בפתיחה של ההזמנה, וגם אם נתקלתם בבעיה. לעיתים שווה לשלם כמה דולרים יותר (ולרוב מדובר בהפרש יחסית נמוך, שמסתכם בעשרות שקלים) ולקבל אדם שיקשיב, שיבדוק ושיוכל לפתור כל בעיה שתעלה בהמשך

ממה בעצם מושפע מחיר הטיסה

מספר המקומות שיש במטוס כמובן. הביקוש העונתי שיש ליעד שאליו אתם טסים (רודוס, במקרה הזה). מבצעים והנחות שנובעת משיקולים של חברת התעופה – מספר המקומות, הרצון למתג את עצמה ועוד.

מספר המושבים הריקים – פעמים רבות המחיר מוזל או עולה בגלל ביקוש נמוך או גבוה. ופעמים רבות אפשר למצוא מושבים ברגע האחרון, במחיר זול יותר.