השכרת רכב ברודוס

רודוס אינה גדולה ואין מרחבים אדירים שצריך לצלוח בה תוך מעט זמן. השיקול של השכרת רכב ברודוס הוא נוחות, התניידות עם ילדים (שתמיד קשה יותר בתחבורה ציבורית) ונגישות קלה יותר לאתרים מרוחקים מהעיר רודוס ולחופים השקטים והנידחים יותר. מאחר שרודוס ככלל מוכוונת תיירות ואירוח בכל עונות השנה, קל ופשוט לשכור רכב שיתאים לצרכים שלכם, בטווחי מחירים נוחים.

השכרת רכב מהארץ

לא במפתיע, די קל לדאוג להשכרת רכב ברודוס עוד מהארץ. לרשותכם מגוון חברות רודיאניות ובינלאומיות להשכרת רכבים, שדרך האתרים שלהן ניתן לשכור רכבים. אם אתם זקוקים לשמות המובילים: Just Rent A Car, Alamo, Budget ו-e-Sixt. אם אתם עובדים עם חברה ישראלית קבועה להשכרת רכבים, תוכלו לנסות לשריין רכב לתאריכי הטיול דרכם. אם אתם מעדיפים לערוך את כל הסידורים הללו בטלפון במקום אונליין, כנראה שיהיה לכם יותר נוח לתקשר עם נציגי חברה ישראלית, בעברית.

כמובן שאפשר לשכור רכב במקום, אבל הפרקטיקה הזו פחות מומלצת אם אתם אוהבים חופשות מתוכננות היטב וקצוות סגורים. בין היתר, בגלל תנאי ההשכרה בשטח. אם אתם בכל זאת מחליטים לשכור רכב במקום, יש הרבה סוכנויות להשכרת רכבים באי רודוס, הממוקמות במקומות מרכזיים באי: שדה התעופה, כמובן, במלונות הגדולים, במרכז העיר וגם בעיירות הקטנות יותר ברודוס.

מעבירים הילוך: תנאי השכרת רכב ברודוס

מסיבה כלשהי, הרכבים השכיחים יותר להשכרה ברודוס הם רכבים עם הילוכים. זה חשוב, בפרט אם יש אתם נהגים צעירים ו/או אם הרישיון שלכם הוא למכוניות אוטומטיות. במקרה כזה, עדיף להזמין רכב להשכרה ברודוס יחסית הרבה זמן מראש, כדי לוודא שאכן יהיה אחד פנוי, מותאם לצרכים שלכם. ניתן לשכור רכב ברודוס החל מגיל 18. שימו לב שיבקשו מכם להציג כרטיס אשראי בינלאומי בעת השכרת הרכב, אז חשוב לדאוג לזה בארץ.

אם אתם מתעניינים בהשכרה של טרקטורונים ברודוס, התנאי להשכרה הוא שונה. הגיל המינימלי הוא 23 ותצטרכו להראות שיש לכם רשיון בתוקף (לא צילום)שמוכיח שאתם נהגים כבר שנתיים מלאות.

תרגישו בבית: תרבות נהיגה ברודוס

טיפ חשוב לנהיגה בכבישי רודוס: רודוס היא אולי חלק מהאיחוד האירופאי, אבל הנהגים באי עוד לא יישרו קו עם סטנדרט הנהיגה בשאר היבשת. הנהגים ברודוס נוטים לנהוג במהירות מופרזת, אז קחו את זה בחשבון כשאתם עולים על כבישיי האי. וכמובן, אל תשכחו לדאוג לרישיון נהיגה בינלאומי בזמן!

 

טיול טרקטורונים ברודוס

טיול טרקטורונים בנהיגה עצמית + מדריך מוסמך.
הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון.