חברות תעופה שטסות לרודוס

איזו חברות תעופה טסות לרודוס? לפניכם רשימה מלאה ומעודכנת של חברות שמציעות טיסות ישירות לרודוס.

ישראייר - Israir

ישראייר היא אחת מחברות התעופה שפועלות בישראל. החברה הוקמה בשלהי 1996. החברה מציעה טיסות זולות במחירים מעולים למגוון יעדים בעולם. בשנים האחרונות כמות היעדים של ישראייר גדלה משמעותית ונכון לשנה האחרונה מציעה טיסות גם ליעדי המזרח הרחוק. 

ישראייר מציעה כמובן כרטיסי טיסה לרודוס מזה מספר רב של שנים ואף ניתן לרכוש דרכה חבילות נופש שכוללות טיסה, מלון והעברות משדה התעופה. 

ארקיע - Arkia

כמו ישראייר, גם ארקיע היא חברה ישראלית אשר מציע טיסות זולות לרודוס. כמובן שלחברת ארקיע ישנם יעדים נוספים שהיא מציע ללקוחות כאשר רובם באירופה וכמובן טיסות לאילת. החברה הוקמה בשנת 1949 והיא מהחברות הותיקות הפועלות בארץ. החברה מתעתדת להגדיל בצורה דרמטית את צי המטוסים שלה ולהציע טיסות ליעדים ארוכים יותר.

אל על - El Al

אל על היא כמובן חברת התעופה הותיקה בישראל ומפעילה טיסות ישירות למגוון גדול של יעדים. טיסות אל על לרודוס מתבצעות על ידה או על ידי חברות הבנות שלה. בממוצע שנתי, המחירים יקרים יותר יחסית לחברות לואו קוסט אשר מציעות מחירים זולים במיוחד בעיקר בעונות החורף. תוכלו לבקר באתר החברה ולבדוק בכל רגע את ההצעות שכוללות לעיתים גם חבילות נופש לרודוס.

אג'יאן איירליינס - Aegean

החברה היוונית אגיאן איירליינס החלה להציע בשנים האחרונות טיסות בשכיחות גבוה יותר בקו תל אביב – רודוס. בנוסף, מציע החברה טיסות למגוון רחב של יעדים ביוון כגון כרתים, קוס, סנטוריני ועוד. החברה פועלת בעיקר דרך סוכנויות הנסיעות בישראל אשר משלבות עימה פעולה לצורך יצירת דילים לרודוס.

בלו בירד - Blue Bird Airways

חברה יוונית בעלת צי של 4 מטוסי בואינג אשר מציעה טיסות למספר יעדים ביוון. בנוסף, קיימות טיסות מכרתים למגוון יעדים מרכזיים באירופה. תוכלו לטוס עם בלו בירד בסבירות גבוה כאשר תזמינו חבילת נופש למספר איים ביוון. החברה נוחה מאוד ומציעה טיסות במחירי לואו קוסט.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון. 

מלון לינדוס בלו ברודוס
לגולשי אתר רודוס

קופון הנחה

על חבילות נופש ליוון שכוללת מלון, טיסה והעברות עם החברה המובילה אופיר טורס.

מתכננים לטוס לחו"ל?

חבילות גלישה ושיחות עכשיו באתר 019 לגולשי אתר רודוס