קורונה ברודוס

מידע שימושי לטסים לרודוס. בדיקות, הגבלות לתיירים, אישורים לפני ואחרי הטיסה על נגיף קורונה ברודוס.

מה להכין לפני הטיסה לרודוס

אם חשבם על חופשה ברודוס, יהיה עליכם להצטייד במספר אישורים לפני הטיסה לאי היווני כמו אישור התחסנות או החלמה.

לפני הטיסה חזרה לארץ – יהיה עליכם למלא הצהרת נוסע חוזר (נכנס לישראל). תוכלו למצוא את הטופס בקישור הזה. בנוסף יהיה עליכם להציג בדיקת קורונה אשר התבצעה 72 שעות לפני מועד הטיסה שלכם. 

לפני הטיסה לרודוס – החל מתאריך 1.6.21 אין צורך למלא הצהרת נוסע אשר יוצא מישראל. יחד עם זאת יהיה עליכם למלא טופס הצהרת בריאות לצורך כניסה לרודוס או לכל מקום אחר ביוון מתאם משרד הבריאות היווני. תוכלו למלא כאן את הטופס ולהדפיס אותו (נדרשת הרשמה קצרה).

היכן ניתן לבצע בדיקות קורונה ברודוס וכמה זה עולה?

ישנם מספר מקומות מומלצים ברודוס לביצוע בדיקות קורונה (PCR) שאתם צריכים להציג בזמן העלייה למטוס ובכניסה לישראל.  – עלות הבדיקות נעה סביב 50 אירו לבדיקה מהירה בכל המרפאות. הכנו עבורכם רשימה של מקומות ברחבי האי:

 – יורו מדיקה – Euromedica – ניתן לתאם טלפונית אן דרך דוא"ל. אתר האינטרנט של החברה בקישור הזה.

 – מרכז רפואי רודוס – ניתן לבצע בדיקות רגילות ובדיקות מהירות בעלות סבירה. אתר האינטרנט של המרפאה בקישור הזה. כאן תמצאו מפת הגעה

 – מדילייף – Medi Life – בדיקות PCR מהירות ואישור באנגלית וביוונית. מפת הגעה למרפאה. ניתן לתאם ביקור מראש דרך אתר האינטרנט של המרפאה

בדיקת קורונה לנכנסים לישראל וליוצאים ממנה

לא משנה מהיכן הגעתם, בכניסה לארץ תצטרכו לעבור בדיקת קורונה מסוג PCR. גם ביציאה מהארץ תדרשו לבצע בדיקה שכזו. החל מתאריך 1.6.21 עלות הבדיקה היא 80 ש"ח בהרשמה מוקדמת וכ-100 ש"ח אם הגעתם לביצוע הבדיקה ללא תאום מראש. אם לא תציגו אישור בדיקת קורונה שלילית, תאלצו להיכנס לבידוד בישראל למשך 14 יום.

תוכלו לקבוע בדיקה בשדה דרך אתר חברת Check2Fly או דרך שירות הלקוחות של חברה אומגה בטלפון – 076-5300873

אם אין ביכולתכם או ברצונכם לעבור בדיקת קורונה מסוג זה, יהיה עליכם להגיש בקשה לועדה אשר תדון בבקשתכם. ניתן להגיש את הערר בקישור הזה

האם יש צורך בבידוד?

יוון מכירה בדרכון הירוק הישראלי ולכן תיירים ואנשי עסקים אינם נדרשים לבידוד לאחר ההגעה לרודוס בפרט או ליוון בכלל אם הם מציגים אישור התחסנות באנגלית או ביוונית. תוכלו להנפיק את אישור ההתחסנות שלכם או תעודת החלמה דרך אתר משרד הבריאות בקישור הזה > או דרך אתרי קופות החולים.

אם הגעתם מיוון לא תדרשו בבידוד בישראל. יחד עם זאת ישנם מספר מדינות אשר משרד הבריאות דורש כניסה לבידוד למשך 14 יום לאחר ההגעה.

מה עוד חושב לדעת על נגיף קורונה ברודוס?

נכון לתאריך 1.6.21 ברודוס קיימים מספר עשרות בודדות של חולי קורונה מאומתית כאשר בכל יום מתגלים מספר מאומתים בודדים. בכל מקרה, מומלץ לכם לשמור על שטיפת ידיים או שימוש באלכוג'ל כמו גם שימוש במסכת פנים במקומות סגורים. 

הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון. 

מלון לינדוס בלו ברודוס
לגולשי אתר רודוס

קופון הנחה

על חבילות נופש ליוון שכוללת מלון, טיסה והעברות עם החברה המובילה אופיר טורס.

מתכננים לטוס לחו"ל?

חבילות גלישה ושיחות עכשיו באתר 019 לגולשי אתר רודוס