לינדוס

לינדוס היא עיירה ציורית הנמצאת כשעה נסיעה מעיר רודוס. מומלץ מאוד לשהות בה מספר שעות, לטייל ברחובות הצרים, לעלות לאקרופוליס, לאכול מאחת המסעדות המעולות וכמובן לבלות מספר שעות בחוף עם הקסום בעל צבעי הטורקיז.

הכנו לכם מספר אפשרויות לטיול יומי בעיירה לינדוס עם אוטובוס מפנק או בשייט. 

  • ביטול חינם עד 24 שעות לפני תחילת השייט
לינדוס

טיולים, נסיעות ושייט ללינדוס

נסיעה ללינדוס ושבעת המעיינות

נסיעה באוטובוס תיירים ממוזג כולל עצירה בפארק שבעת המעיינות. 6 שעות + איסוף והחזרה למלון

יום טיול בלינדוס עם נהג דובר אנגלית

נסיעה באוטובוס תיירים ממוזג עם עצירות לתצלומים פנורמיים. 6 שעות + איסוף והחזרה למלון

שייט לחופים וסיור יומי מלא בלינדוס

שייט מהעיר רודוס ללינדוס עם עצירות במספר חופים מרהיבים. 8 שעות

מידע על טיול ללינדוס עם אוטובוס תיירים

הטיולים יוצאים מידי יום בשעה תשע כאשר האיסוף מתחיל מהעיר רודוס ועובר דרך איקסיה ויאליסוס. לפני ההגעה עוצרים למספר תמונות פנורמיות מרהיבות על העיירה לינדוס. לאלו שבוחרים טיול שמשלב את שבעת המעיינות, האוטובוס ימתין לכם כשעה בכניסה לפארק. לאחר ההגעה ללינדוס, מומלץ לעלות לאקרופוליס ולבקר בחורבות אתנה לינדיה. 

בכללי, יהיו לכם 4 שעות לבלות בלינדוס כאשר מומלץ להגיע לחוף המקסים ולאכול צהריים באחת המסעדות המעולות שנמצאות לאורכו. גם בעיירה עצמה ניתן לטייל ולאכול מאחת המסעדות הידועות של רודוס שבעבר אף זכתה לכוכב משלין. לאלו המגיעים ללא אוטובוס תיירים ונשארים שם עד לשעות הלילה, מומלץ לבקר בפאבים האינטימיים. 

חשוב להביא מצלמה, בגד ים ומגבת עם אתם עוברים דרך שבעת המעיינות, קרם הגנה ונעלי הליכה נוחות. בחניון קיים שירות של השכרת חמורים לאלו שלא מעוניינים לטפס רגלית את העיירה. נציין כי התושבים עצמם לא רואים בעין יפה את השימוש הזה בבעלי החיים וייתכן כי תקבלו הערות לאורך המסלול. 

כל מטייל יקבל את מפת העיירה והדרכה קצרה. החזרה לעיר רודוס היא לקראת השעה 15:00 אחר הצהריים. 

מידע על שייט ללינדוס מרודוס

אם אתם מחפשים אטרקציות ברודוס, מומלץ שתקחו שייט ללינדוס שיוצא כל בוקר מנמל מנדרקי. יש להגיע 30 דקות לפני תחילת השייט שיוצא בשעות הבוקר. השייט אורך כשמונה שעות שלאורכו תעצרו בין חופים מרהיבים של רודוס לרחצה.

על הספינה ישנה חנות לחטיפים, אוכל קל ומשקאות. כמובן שישנם עמדות החלפה ושירותים. המדריכים דוברי אנגלית שוטפת ובעלי רשיון של משרד התיירות היווני. בלינדוס עצמה ינתנו לכם שלוש שעות לטיול חופשי לבחירתכם שלאחריו הספינה תחל בשייט חזרה לכיוון העיר רודוס.

מומלץ להביא איתכם כובע וקרם הגנה וכמובן כסף לבזבוזים. מידע נוסף ניתן לקבל בשלב ההזמנה.

 מקום המפגש על מפות גוגל.

תוכן עניינים

טיול טרקטורונים ברודוס

טיול טרקטורונים בנהיגה עצמית + מדריך מוסמך.

מידע כללי על לינדוס

לינדוס היא עיירה קטנה והיסטורית שנמצאת באי רודוס היווני. העיירה מהווה אבן שואבת לתיירים המגיעים לאי ובכלל לתיירים שמחפשים חופשה רומנטית באחד מהמלונות הקסומים שקיימים בה. בנוסף למלונות קיים בה חוף מקסים שהוא אחד מהמעולים בכל מדינת יוון שמציעה מים רדודים בצעי טורקיז צלולים. מעבר לאלו, קיימים חיי לילה ענפים שכוללים מספר אטרקציות כמו פאב שעשוי כולו מקרח או סיורים מרהיבים לאקרופוליס. קבלו כאן מידע רחב בכל הנוגע לעיירה הקסומה הזו שנמצאת במחרק של שעה נסיעה מהעיר רודוס.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון.