שדה התעופה של רודוס

לפניכם מידע רחב על שדה התעופה של רודוס. ניתן לבדוק באתר השדה את לוח הטיסות, מוניות וכמובן מידע על דיוטי פרי ברודוס.

הקדמה על שדה התעופה של רודוס

נמל התעופה הוא החלק הקצר והזניח ביותר בטיול ועדיין חשוב – נחיתה לא מוצלחת יכולה להיות התחלה מעצבנת לטיול. ומאחר שחבל לבזבז כל זמן טיול שהוא על עצבים, מומלץ להצטייד בכמה טיפים לשדה התעופה ברודוס, על כל צרה שלא תבוא.

השכרת רכב ותחבורה משדה התעופה

אפשר לשכור מכוניות מאחת הסוכנויות בשדה התעופה, אבל כדאי להשוות מחירים מבעוד מועד עם סוכנויות בעיר שאתם נוסעים אליה. הדרכים העיקריות להתנייד אל שדה התעופה וממנו הן באמצעות אוטובוסים או מוניות ברודוס. האוטובוסים פועלים בין השעות 06:30-23:15 מהשדה אל העיר רודוס ובין 04:54-22:30 מהעיר אל השדה. בחגים ובימי ראשון, האוטובוסים לשני הכיוונים פועלים עד מאוחר יותר. המוניות יקרות יותר, נוחות יותר ונדירות יותר – מומלץ להזמין מונית מבעוד מועד כדי לוודא שאכן תחכה לכם אחת כשתנחתו.

מה מציע שדה התעופה

השדה מציע ויי-פיי חינם, אבל יש דיווחים רבים על כך שהחיבור האלחוטי לא תמיד עובד/מאוד איטי, אז מוטב להצטייד בספר במקום לסמוך על הסמארטפון בתור מקור תעסוקה עיקרי לזמן ההמתנה. אם חשקה נפשכם בכוס קפה בזמן ההמתנה הממושכת, כדאי לנסות את QuCafe – הקפה מצויין והויי-פיי מהיר יותר מאשר בשאר השדה.

חוויית בשדה עשויה לא להיות הסיפתח המושלם לחופשת חלומית, אבל כשיודעים להתכונן לקראתה היטב, גם היא יכולה להיות פחות מתסכלת מהצפוי.

מידע שחשוב לדעת

נמל התעופה הבינלאומי ברודוס הוא הרביעי בגודלו ביוון – מגיעות אליו וטסות ממנו הרבה טיסות ועל אף ההרחבה המאסיבית שעבר ב-2007, נראה שהוא עדיין לא ערוך להתמודד עם כמות הנוסעים שמגיעים אליו. התורים לבדיקת דרכונים ארוכים למדי וכך גם ההמתנה למזוודות. אם אתם בונים על הדיוטי פרי בתור מקור תעסוקה לזמן ההמתנה לטיסה – חשבו שנית. הדיוטי פרי בנמל התעופה ברודוס קטן ואין בו היצע גדול מדי. ובכל זאת תמצאו כמה סוגי אוזו מוצלחים ששווה לנסות.

טיסות זולות לרודוס
טיסות לרודוס עם חברות לואו קוסט
הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון. 

מלון לינדוס בלו ברודוס
לגולשי אתר רודוס

קופון הנחה

על חבילות נופש ליוון שכוללת מלון, טיסה והעברות עם החברה המובילה אופיר טורס.

מתכננים לטוס לחו"ל?

חבילות גלישה ושיחות עכשיו באתר 019 לגולשי אתר רודוס