מוניות ברודוס

מוניות באי רודוס תוכלו למצוא בכל ברחבי האי, ופעמים רבות הן הדרך המשתלמת ביותר לנוע ממקום למקום. הנסיעה היא למעשה הרבה יותר זולה מאשר במדינות רבות אחרות באירופה. תחנות מוניות תוכלו למצוא ברחבי העיר רודוס, כמו גם בכפרים האחרים של האי. כמובן – חשוב שתשאלו בתחילת כל נסיעה מה המחיר, כדי שלא תופתעו בסופה.

מוניות ברודוס

חלופות לנסיעת מוניות ברודוס

אפשר כמובן להשתמש בשירותי טיולים מאורגנים ברחבי האי (כשהיתרון הוא הנוחות, והחיסרון – העובדה שהנעלות גבוהה יותר מסתם נסיעה, ולוח הזמנים מאוד קשיח ו"תיירותי"). אם אתם יותר הרפתקנים, ויותר מעריכים חופש (על פני תנועה עם חבורות של תיירים חרות) תוכלו כמובן לבצע השכרת רכב ברודוס או לשכור אופנוע. גם אופציות שכאלה לא חסרות באי. כך תוכלו להסתובב בגפם ביעדים העיקריים , לשוטט בחופשיות בכבישים ובכפרים ולמצוא חופים מבודדים. מכוניות ואופנועים תוכלו לשכור בעיר רודוס, במספר אתרי נופש (שאלו במלון שלכם, סביר שיש להם שירות שכזה) או ברשת.

קשה לנו להמליץ על השירות המדויק, אולם כדי להיות בטוחים באחריות – שירות דוגמת אוויס או Europcar הם בינלאומיים, ויכולים להבטיח שקט נפשי גדול יותר.

מוניות משדה התעופה ברודוס

נחתתם בשדה התעופה ברודוס. במידה ואין לכם הסעה למלון או לכפר הנופש – תזדקקו להסעה. מספר גדול של מוניות יחכו לכם (ולא רק לכם) בשער. 

אם אתם לא רוצים לקחת מונית, תחנת האוטובוס ממוקמת מחוץ לבניין הטרמינל. יש גם תחנת אוטובוס מקומי כ-300 מטרים מחוץ לבניין נמל התעופה. האוטובוסים נוסעים לעיר רודוס ולאתרים אחרים. זמני נסיעה מופיעים כאן.

הצטרפו לניוזלטר שלנו

רוצים לקבל ראשונים מידע על מבצעים לפני כולם? הצטרפו בחינם לקבלת ניוזלטר ותהנו מהנחות ומבצעים של הרגע האחרון. 

מלון לינדוס בלו ברודוס
לגולשי אתר רודוס

קופון הנחה

על חבילות נופש ליוון שכוללת מלון, טיסה והעברות עם החברה המובילה אופיר טורס.

מתכננים לטוס לחו"ל?

חבילות גלישה ושיחות עכשיו באתר 019 לגולשי אתר רודוס